REZERWACJA CENNIK LOKALIZACJA KONTAKT

Już teraz możesz zobaczyć jak wygląda nasz hotel w perspektywie 3D.
Dzięki tej możliwości dokładnie poznasz każdy zakątek hotelu.

zobacz
Aktualnośći Wydarzenia Noclegi Restauracja Zamów Online Karta Menu Wesela Przyjęcia Dla firmy - dla biznesu Catering Plener Dla najmłodszych Galeria Karty upominkowe Pakiet romantyczny Cennik Rezerwacja Lokalizacja Kontakt

Wesela

pod Skałą

Ślub to najważniejsza chwila w życiu. Sztampowa fraza, którą słyszeliście nie raz. My otwierając się na Wasze potrzeby, uroczystości weselne traktujemy zdecydowanie niesztampowo.

Otwieramy się na Wasze oczekiwania, propozycje. Nawet te osobliwe i niespotykane. Z przyjemnością porozmawiamy z Wami o kompleksowej obsłudze, która spełni Wasze indywidualne potrzeby.

Pozwalają nam na to możliwości obiektu łączącego w sobie funkcje hotelowe, dwie stylowe sale weselne oraz urokliwy ogród. Pomożemy Wam w wyborze Menu. Zadbamy o wystrój stołów i sali. Pomożemy w doborze dodatków, kierując się naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy w organizacji ślubnych zdjęć, które wykonać możecie w uroczych zakątkach naszego kompleksu.

Przez wiele lat pracy, pomogliśmy w weselnych wyborach dziesiątkom par, którym dziękujemy za powierzone zaufanie. Mimo bogatego doświadczenia, do każdej uroczystości podchodzimy świeżo, szukając unikatowych rozwiązań. W końcu to te najważniejsze chwile w życiu.

Warto wiedzieć

Copyright 2014 © Zajazd Pod Skałą - Wszelkie prawa zastrzeżone